سئو تخصصی

خانه/سئو تخصصی
سئو تخصصی1401-6-10 14:38:10 +00:00

خدمات سئو تخصصی کینگ سایت

کینگ سایت با بیش از 12 سال سابقه تخصصی در زمینه طراحی و بهینه سازی انواع وبسایت ، تولید محتوای تخصصی ، دیجیتال مارکتینگ و انواع خدمات نرم افزاری و سخت افزاری همراه شما

چرا  کسب و کارها به خدمات سئو نیازمند هستند؟

بصورت کلی روش های تبلیغات را می توان به چند نوع تقسیم بندی نمود:

1- رادیو 2- تلویزیون 3- تبلیغات محیطی و .. یکی از روش های تبلیغات سئو می باشد. سئو دارای سه ویژه گی متمایز است که هیچ کدام از روش های تبلیغاتی نام برده شده از آن برخوردار نمی باشند:

 • سئو یا بهینه سازی سایت هدفمند است ولی سایر روش های تبلیغاتی دارای هدفمندی زیادی نیستند
 • سئو دارای ماندگاری بالایی است ولی تمامی روش های تبلیغاتی به محض اتمام شارژ دیگر کسب و کار دیده نخواهد شد.
 • سئو دارای هزینه های کمتری از روش های تبلیغاتی نام برده شده می باشد.

از این رو کسب و کار ها به این روش تبلیغاتی نیازمند می باشند.

اطلاعات بیشتر
طراحی و بهینه سازی سایت کینگ

مراحل سئو و بهینه سازی سایت کینگ

طراحی و بهینه سازی سایت کینگ

مشاوره سئو سایت، تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی موثر

طراحی و بهینه سازی سایت کینگ

بهینه سازی در ساختار و کدنویسی

طراحی و بهینه سازی سایت کینگ

استراتژی تولید بک لینک با ارزش

طراحی و بهینه سازی سایت کینگ

استراتژی تولید محتوای درجه یک

طراحی و بهینه سازی سایت کینگ

پیاده سازی و اجرای حرفه ای عملیات

طراحی و بهینه سازی سایت کینگ

ارائه گزارش ماهانه افزایش بازدید

نمونه های Vip سئوی کینگ سایت

 • طراحی و بهینه سازی سایت کینگ
 • طراحی و بهینه سازی سایت کینگ
 • طراحی و بهینه سازی سایت کینگ
 • طراحی و بهینه سازی سایت کینگ
طراحی و بهینه سازی کینگ سایت

تعرفه سئوی وبسایت

رتبه 2

3میلیون تومانماهانه
 • تولید محتوا سئوی روزانه
 • تا صفحه دوم گوگل
 • پشتیبانی فنی

رتبه 1

5میلیون تومانماهانه
 • صفحه 1 نتایج گوگل
 • تولید محتوا سئوی روزانه
 • پشتیبانی فنی

رتبه 3

2میلیون تومانماهانه
 • تولید محتوا سئوی روزانه
 • تا صفحه سوم گوگل
 • پشتیبانی فنی

چطوردر صفحه اول نتایج گوگل باشیم؟

گوگل به عنوان پرطرفدارترین موتور جستجو، هدف خود را ارائه سایت با تجربه کاربری بهتر در نتایج جستجوی کاربران قرارداده است. به همین دلیل در کنار رعایت اصول سئو در سایت، بهبود تجربه کاربری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی زیبای سایت در عین سئو بیس بودن، عناوین و محتوای جذاب و کاربردی از عواملی هستند که نرخ کلیک وب سایت شما و در نتیجه رتبه آن را بالا می‌برند. ما در کینگ سایت نه تنها هدفِ خدمات سئو خود را دستیابی شما به نتایج صفحه نخست گوگل اختصاص دادیم، بلکه برنامه‌ای کامل برای ماندن شما در این جایگاه را داریم!

سئو چیست؟1400-4-15 18:28:02 +00:00

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

الگوريتم رتبه‌بندي گوگل داراي بيش از 200 معيار جهت رتبه‌بندي يک سايت است. از اين رو مهندسين سئو مي‌بايست مهم‌ترين اين معيار‌ها را جهت پياده‌سازي موفق سئو بدانند.

کدام بهتر است؟ کسب درآمد از اینستاگرام یا وب سایت؟1400-4-15 18:27:19 +00:00

یکی از مهم ترین دغدغه های که دارید این است، کسب درآمد از اینستاگرام بهتره یا وب سایت،

فرض کنید شما پیج اینستاگرام خود را برای کسب درآمد، راه اندازی می کنید و یک مدت خیلی خوب بر روی پیج کار می کنید، بعد از مدتی روی پیج کار نمی کنید؛ به نظر شما چه بلایی بر سر پیج خواهد آمد؟ آیا اگر روی پیج کاری خود یک مدت کار کنید و یک مدت نه می تواند کسب درآمد داشته باشد؟ ما در ادامه پاسخ شما را خواهیم داد.

شما اگر یک وب سایت داشته باشید و ان را از طریق سئو در گوگل بالا بیاورید به نظر شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟ شما اگر یک مدت زمان بر روی سایت کار کنید اما به مدت یک هفته سایت را رها کنید، چیزی که مهم است درآمد است که می توانی کسب درآمدکنید. شما به مسافرت طولانی مدتی می روید، اما سایت شما در حال کسب درآمد برای شما است.

چه کمپین برگذاری کنید، چه نکنید مشتریان هدف از طریق نتایج گوگل دنبال سایت شما می گردند، تا خرید خود را انجام دهند. اگر شما مدت طولانی نباشید به طور مثال یک سال اما سایت شما همچنان درآمد دارد، زیرا گوگل بهترین بازاریاب دنیاست و تمام مشتریان هدف را به سمت شما می فرستد. اگر الان دارید به این فکر می کنید که وب سایت را با سئو بالا بیاورید و اینستاگرام را رها کنید، به هیچ عنوان نباید این کار را انجم دهید، شما باید از اینستاگرام استفاده کنید به عنوان برندینگ زیرا یکی دیگر از روش های بازاریابی اینترنتی می باشد. این نکته را بیاد داشته باشید شما باید تمام ورودی های خود را بر روی سایت بیاورید که اگر اتفاقی برای اینستاگرام شما افتاد و اینستاگرام جمع شد. شما بتوانید مشتریان خود و درآمد را داشته باشید. مثل همیشه انتخاب با خود شماست که از میان اینستاگرام یا وب سایت کدام را انتخاب کنید.

سئو چه کاربردی دارد؟1400-4-15 18:26:38 +00:00

بیشتر روش های بازاریابی آنلاین مانند تبلیغات و ایمیل مارکتینگ تا زمانی که از آنها به صورت مستمر استفاده میکنید ارزشمند هستند و به محض متوقف کردن فعالیت های خود با افت شدید یا از دست رفتن آن مجرای بازاریابی مواجه میشویم ولی بازاریابی محتوایی و سئو برای کسب و کار شما ارزش افزوده ای پایدار ایجاد میکنند که حتی پس از متوقف کردن فعالیت های خود تا مدت ها برای شما سودآور خواهند بود.

موفقیت در سئو نیازمند زمان و تلاش بسیار است ولی دست یابی به آن پایداری بالایی خواهد داشت و تا مدت ها به یکی از مهمترین مجراهای بازاریابی شما تبدیل خواهد شد. برای رسیدن به این نقطه باید استانداردهای سئو را به درستی بشناسیم، در ادامه مهمترین فعالیت هایی که برای موفقیت در سئو باید انجام دهیم را با هم مرور خواهیم کرد

اصلاً چرا سئو سایت اینقدر مهم است؟1400-4-15 18:25:39 +00:00
 1. در هر ثانیه 63000 جستجو در گوگل انجام میشود.
 2. 61 درصد از کسب و کارهای دنیا، سئو و بازاریابی محتوا را مهمترین روش بازاریابی خود میدانند.
 3. به طور متوسط 41 درصد از هزینه های بازاریابی در شرکت های بزرگ در فضای آنلاین خرج میشود.
 4. 46 درصد از جستجوها در گوگل به کسب و کارهای محلی اشاره دارند.
 5. نرخ تبدیل به مشتری و هزینه سئو در مقایسه با همه روش های دیگر پایین تر است.
اهداف سئو چیست ؟1400-4-15 18:24:20 +00:00

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

بعد از اينکه سئوبراي بهبود رتبه‌بندي سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي کار خود را شروع کرد، اين فرآيند نيازمند دانش و زمان براي پياده‌سازي روش‌هاي خود شد. زمان، بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاري اوليه براي بهينه شدن سايت و يا يک صفحه است.

بسته به اينکه چگونه کلمات کليدي رقابتي در بهينه سازي مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌کشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممکن است نتايج بهينه‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود ولي در دراز مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدکنندگان است. براي وب سايت‌ها خيلي مهم است که در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول که 58.4 درصد کليک‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.

سئو درون صفحه چیست ؟ (On Page SEO)1400-4-15 18:23:10 +00:00

سئو درون صفحه به کنترل مستقيم کدها و يا محتويات وب سايت شما اعم از متن، تصوير، پيوند و … مرتبط مي‌شود؛ به طور کلي هر چيزي که در سايت خود بارگذاري مي‌کنيد مربوط به SEO On Page مي‌شود. اين روش پايه تمام تلاش‌هاي بهينه‌سازي است زيرا جايي است که شما بيشترين کنترل را روي آن داريد. هر گونه تغييري را که شما در محتويات سايت خود ايجاد مي‌نماييد در نتايج جستجو تاثير گذار خواهد بود بنابراين خيلي مهم است که روش SEO On Page بدرستي قبل از روش SEO Off Page انجام شود.

سئو بیرون صفحه چیست ؟ (Off Page SEO)1400-4-15 18:22:10 +00:00

بر خلاف روش SEO On Page که توسعه وب سايت با کنترل مستقيم بالايي انجام مي‌شد، روش بهينه سازی بیرون صفحه شامل تمام ارتقاهايي است که در خارج از وب سايت شما انجام مي‌شود؛ اين شامل تمام چيزهايي است که مي‌تواند در بدست آوردن رتبه‌بندي بالاي سايت شما کمک کند. SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پيوند دهندگان (پيوندهايي که از سايت‌هاي ديگر به سايت شما اشاره مي‌کنند) متمرکز مي‌شود سپس با استفاده از روش‌هايي که در خارج از وب سايت انجام مي‌شود به بهينه‌سازي موتور جستجو مي‌پردازد.

SEO Off Page يک فرآيند نامحدود است که توسط مهندسين سئو در جهت بدست آوردن پيوند دهندگان، اداره مي‌شود.

سئو کلاه سفيد چیست ؟ (White Hat)1400-4-15 18:21:11 +00:00

در اصطلاحات فني اين حوزه، سئو کلاه سفيد به مجموعه تکنيک‌ها، روش‌ها و استراتژي‌هاي که از قوانين و راهنمايي‌هاي موتورهاي جستجو تبعيت مي‌کنند، اشاره دارد. که اين به معني فريب يا دستکاري موتور‌هاي جستجو و يا کاربران به هيچ وجه نيست. اين همچنين به سئو اخلاقي نيز ياد مي‌شود زيرا دليل آن اين است که يا اجراي بلند مدت داشته و يا از دستورالعمل‌ها و سياست‌هاي صحيح جهت بدست آوردن رتبه‌هاي بالا در نتايج موتور‌هاي جستجو استفاده مي‌کند.

سئو کلاه سیاه چیست ؟ (Black Hat)1400-4-15 18:19:38 +00:00

به عبارتي ديگر اصطلاح سئو کلاه سياه اشاره به مجموعه‌اي از دستورات دارد که به منظور فريب، بازي و دستکاري الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجو با هدف بدست آوردن رتبه‌بندي بالا، بکار مي‌رود. اين مهم است که بدانيد اين‌ روش‌ها غير اخلاقي بوده و توسط هيچ موتور جستجويي تاييد نمي‌شود و بکارگيري اين روش‌ها خطر خارج شدن از فهرست پايگاه داده را براي هميشه در بر دارد.

انجام تاکتيک‌هاي سئو کلاه سياه ممکن است که باعث افزايش رشد ناگهاني در نتايج جستجو شود ولي مي‌تواند منجر به پرداخت جريمه و يا حذف کامل از فهرست پايگاه داده موتور جستجو شود.

چرا به وبسایت نیاز داریم ؟1400-4-15 18:17:33 +00:00

وب سایت، امکان حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می کند. داشتن وب سایت مانند داشتن یک مغازه، فروشگاه و یا مکانی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می باشد. با ما همراه باشید تا شما را با فواید داشتن وب سایت بیشتر آشنا کنیم.

 • فواید داشتن وب سایت :

در دسترس بودن

وب سایت شما در هر زمان از روز باز است و همواره اطلاعات و محصولات یا خدمات شرکت شما را در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان قرار می دهد و آنها اطلاعات مورد نیاز را در مورد شرکت بدست می آورند.

کاهش هزینه ها

شما علاوه بر تلفن ، فکس و آدرس پستی یک راه ارتباطی دیگر نیز با مشتریان خود دارید. نمایشگاه بین المللی محصولات شما با کمترین هزینه همیشه برپاست ، بدون اینکه قبض آب ، برق ، مالیات و … داشته باشید.

جلوگیری از اتلاف زمان

وب سایت شما می تواند به سوالات متداول مشتریانتان پاسخ گوید و آنها را به خوبی راهنمایی کند و در اتلاف زمانی که صرف پاسخگویی به مشتریان میکنید جلوگیری کند.

بازاریابی قوی

وب سایت شما بازاریاب ۲۴ ساعته شماست و موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو،… بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند.

کسب درآمد فقط از طریق داشتن وب سایت

در آمد خود را افزایش دهید امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق وب سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق وب سایت و مشتریان آنلاین است.

تبلیغات موثر

در هزینه تبلیغات صرفه جویی می شود، هر بار که محصولات شما ارتقا پیدا می کنند ، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید! در حالیکه هزینه بروز رسانی وب سایت قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد، در عین حال که گستره وسیع تری را نیز هدف قرار می دهد.

یک ‌سوم مردم جهان از اینترنت استفاده می‌کنند تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون، مجلات و بیلبردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.

ارائه محصولات

ارائه محصولات ویژه در سایت به آسانی انجام می شود در صورتیکه دستیابی به مشتریان از طریق تلفن، ارسال نامه، یا فاکس ممکن است زمان بر و در عین حال پرهزینه باشد.

ارتباط نامحدود با مردم خارج از مرزهای جغرافیای

امروزه یکی از راههای فعالیت در خارج از مرزهای کشور داشتن یک سایت چند زبانه است که می توان به راحتی تجارت خود را گسترش داد و به بیرون از مرزها برد و تقریبا هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وبسایتی ندارد.

ارتباط آسان با مشتری ها

اظهار نظر در محیط شبکه اینترنت برای همه آسان تر از گفتگوی تلفنی یا نوشتن نامه است. بنابراین خیلی بیشتر با مشتریان خود در تماس خواهید بود.

 

 

 

رفتن به بالا